Op zoek naar een krachtige en onderhoudsvrije e-bike voor de stad?
Et voil, je hebt m gevonden. De c-GRID ULTRA doet niet aan concessies: deze e-bike biedt je de kracht n de duurzaamheid die je nodig hebt. Even wat feiten op een rijtje: standaard voorzien van een 500Wh accu, onderhoudsvriendelijke riemaandrijving, een krachtige Bosch performance line motor en de kers op de taart? Traploos schakelen met de Enviolo Trekking naaf!
| Staat: | Nieuw |
| Merk: | Sparta |
| Model: | C-grid Ultra |
| Locatie motor: | Midden |
| Merk motor: | Bosch |
| Frametype: | Dames |
| Maat: | 56 cm |
| Wielmaat: | 28" |
| Aandrijving: | Riem |
| Locatie accu: | Framebuis |
| Display type: | Digitaal |
| Versnellingen: | 8 x CITY |
| Kleur: | Groen |
| Remmen (achter): | Schijfrem (hydr) |
| Remmen (voor): | Schijfrem (hydr) |
| Ketting: | Riem |
| Verlichting (voor): | Op accu |
| Verlichting (achter): | Op accu |
| Gewicht: | 29.5 kg |
| Modeljaar: | 2024 |
| Art. nummer: | 04502197 |
| Vering voorvork: | |
| Vering zadel: | |
| Voorraad: |