De Charter+ 4 Nexus 5 Belt 540 Wh is een onderhoudsarme en gebruiksvriendelijke elektrische stadsfiets voor woon-werkverkeer, plezierritjes en het doen van dagelijkse boodschappen. De cockpit is verstelbaar zodat je de rijhouding kunt veranderen van een rechtop zithouding voor maximaal comfort tot aan een actievere houding voor een efficinte trapbeweging. Hij is compleet uitgerust met een e-bikespecifieke Shimano Nexus 5 interne versnellingsnaaf, gekoppeld aan een duurzame en geruisloze Gates CDC-riemaandrijving en een Bosch Performance Line-motor met 540 Wh
| Staat: | Nieuw |
| Merk: | Trek |
| Model: | Charter+ 4 |
| Locatie motor: | Midden |
| Merk motor: | Bosch |
| Frametype: | Heren |
| Maat: | 53 cm |
| Wielmaat: | 27.5" |
| Aandrijving: | Riem |
| Locatie accu: | Framebuis |
| Display type: | Digitaal |
| Versnellingen: | 5 x NEXUS |
| Kleur: | Zwart |
| Remmen (achter): | Schijfrem (hydr) |
| Remmen (voor): | Schijfrem (hydr) |
| Ketting: | Riem |
| Verlichting (voor): | Op accu |
| Verlichting (achter): | Op accu |
| Gewicht: | 28.6 kg |
| Modeljaar: | 2026 |
| Art. nummer: | 5341923 |
| Vering voorvork: | |
| Vering zadel: | |
| Voorraad: |