De Charter+ 5 Auto 800 Wh Lowstep is een intutieve en aanpasbare elektrische stadsfiets voor woon-werkverkeer en uitstapjes in het weekend. Dankzij de verstelbare cockpit kun je de zithouding veranderen van comfortabel rechtop tot aan een meer actieve zitpositie. Daarnaast zorgt de 80 mm voorvork met luchtvering voor een soepele rit. Hij is uitgerust met een Enviolo versnellingsnaaf met automatisch schakelsysteem en een Gates CDX riemaandrijving voor puur, intutief rijplezier en weinig onderhoud. Met een Bosch Performance Line PX-motor en een supergrote 800wh accu
| Staat: | Nieuw |
| Merk: | Trek |
| Model: | Charter+ 5 |
| Locatie motor: | Midden |
| Merk motor: | Bosch |
| Frametype: | Dames |
| Maat: | 53 cm |
| Wielmaat: | 27.5" |
| Aandrijving: | Riem |
| Locatie accu: | Framebuis |
| Display type: | Digitaal |
| Versnellingen: | 8 x ENVIOLO CITY |
| Kleur: | Zwart |
| Remmen (achter): | Schijfrem (hydr) |
| Remmen (voor): | Schijfrem (hydr) |
| Ketting: | Riem |
| Verlichting (voor): | Op accu |
| Verlichting (achter): | Op accu |
| Gewicht: | 27.6 kg |
| Modeljaar: | 2026 |
| Art. nummer: | 5342100 |
| Vering voorvork: | |
| Vering zadel: | |
| Voorraad: |