De Marlin 4 is een alledaagse trailfiets die uitstekend geschikt is voor dagelijkse avonturen op verharde en onverharde wegen. Hij heeft een trailbestendig frame met een geveerde voorvork, een 8-speed Shimano ESSA-aandrijving en bevestigingspunten voor een bagagedrager en fietsstandaard.
| Staat: | Nieuw |
| Merk: | Trek |
| Model: | Marlin 4 |
| Frametype: | Heren |
| Maat: | 45 cm |
| Wielmaat: | 29" |
| Aandrijving: | Ketting |
| Versnellingen: | 8 x CUES |
| Kleur: | Paars |
| Remmen (achter): | Schijfrem (hydr) |
| Remmen (voor): | Schijfrem (hydr) |
| Ketting: | Ketting |
| Verlichting (voor): | Geen |
| Verlichting (achter): | Geen |
| Gewicht: | 15 kg |
| Modeljaar: | 2026 |
| Art. nummer: | 5336973 |
| Vering voorvork: | |
| Vering zadel: | |
| Voorraad: |