De Precaliber 20 7-speed is een stevige kinderfiets voor avonturiers-in-de-dop. Het frame is licht en sterk, net als de onderdelen, zoals een verende voorvork, een 7-speed aandrijving en kleinere remgrepen die geschikt zijn voor kinderhanden. Voor kinderen in de leeftijd van 5 - 8 jaar met een lengte van 1,14 tot 1,32 meter.
| Staat: | Nieuw |
| Merk: | Trek |
| Model: | Precaliber 20 7-speed |
| Frametype: | Meisjes |
| Maat: | 26 cm |
| Wielmaat: | 20" |
| Aandrijving: | Ketting |
| Versnellingen: | 7 x TOURNEY |
| Kleur: | Paars |
| Remmen (achter): | Velgrem |
| Remmen (voor): | Velgrem |
| Ketting: | Ketting |
| Verlichting (voor): | Geen |
| Verlichting (achter): | Geen |
| Gewicht: | 10.5 kg |
| Modeljaar: | 2026 |
| Art. nummer: | 5271601 |
| Vering voorvork: | |
| Vering zadel: | |
| Voorraad: |